Skip to main content

Derby SV Baarn – TOV uitgesteld

By 17 september 2020Geen categorie

In onderling overleg tussen SV Baarn, TOV, de gemeente Baarn en de KNVB is besloten de wedstrijd van SV Baarn 1 – TOV 1 van zaterdag 19 september te verplaatsen naar een nader vast te stellen datum. De verwachting is dat deze derby voor een grote toeloop van supporters zal zorgen, waarbij de beheersbaarheid van publiek op het sportpark en de opvolging van de maatregelen in verband met coronavirus in het geding kunnen komen. Daarbij heeft ook de huidige toename van het coronavirus een rol in de besluitvorming gespeeld; de risico’s voor de volksgezondheid worden op dit moment te groot geacht.

Zodra er een nieuwe datum vastgesteld is, zal de situatie van dat moment door alle betrokkenen opnieuw bekeken worden.

×

Welkom bij SV Baarn!

Klik hieronder om een chat te starten in Whatsapp.

×